Harrastejoukkueisiin ilmoittautuminen kevätkaudelle 2018

Seuran harrastejoukkueisiin ilmoittautuminen kevätkaudelle 2018 käynnistyy maanantaina 27.11. Ilmoittautuminen tapahtuu myClubiin erillisen ilmoittautumislinkin kautta.

Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä, joten kannattaa toimia nopeasti. Mikäli joukkueet täyttyvät, kannattaa ilmoittautua jonoon, sillä ennen kauden alkua puramme jonoa ja myös kesken kauden joukkueisiin saattaa vapautua yksittäisiä paikkoja.

Harrastejoukkueisiin ei ole taitovaatimuksia, vaan mukaan pääsee jokainen ilman aiempaa lajitaustaa. Kevätkausi käynnistyy 8.1.2018 alkavalla viikolla. Seuran cheertanssiryhmiin on ilmoittautuminen käynnissä parhaillaan.

Tiedotamme ilmoittautumisen aukeamisesta seuran nettisivuilla sekä Facebook-sivuilla LCS Panthers ry.